0 (pusty)
do kasy suma: 0,00 zł

Dezosan Wigor 10 kg 1705030010

Dezosan Wigor 10 kg  1705030010
Dezosan Wigor 10 kg 1705030010

Preparat biobójczy charakteryzuje się wysoką skutecznością i szerokim spektrum działania. 1705030010

Dostępny

Cena: 58,60 zł

Preparaty biologiczne - skuteczność w najlepszych cenach

Preparaty biologiczne dla najbardziej wymagających? Dodatkowo tanio i skutecznie? To brzmi jak oferta produktowa sklepu Poltechparts, działającego jedynie z najlepszymi. Pozwala to na selekcję najlepszych środków i ostateczne zadowolenie klientów, którzy zaopatrzyli się w propozycję właśnie z tej tematyki.

Do preparatów biologicznych zaliczają się produkty takie jak Dezosan Vigor oraz Max-dry do suchej dezynfekcji pomieszczeń. Są to jedne z najlepszych dostępnych środków, przy okazji sprzedawane w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Niższe koszty, ale dalej wysoka jakość, czego chcieć więcej!

Nieustannie działamy w celu powiększenia zakresu dostępnych produktów, jednak pamiętamy również o osobistym sprawdzaniu jakości. Ta kontrola ma na celu zapewnienie jak najlepszych propozycji w sklepie Poltechparts i jest przykładem troski o dobro klienta.

Zakładka kontakt służy do zgromadzenia wszelkich informacji na temat sklepu i w razie potrzeby, należy sformułować odpowiednią wiadomość e-mail, bądź zadzwonić do siedziby. Pracownicy Poltechparts z przyjemnością pomogą i doradzą w ramach zamówień oraz dostępnych produktów.

Jeśli chcecie sprawdzić więcej tego typu pozycji z kategorii dezynfekcja i czyszczenie, warto odwiedzić zakładkę o tej samej nazwie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl