Pompa dozująca MixRite, 0,4 - 4 % 1618042700

1 328,18 zł 1328.18
Wybierz ilość szt.
Producent: MixRite
Kod produktu: 1618042700
Dostępny
Czas wysyłki od 24 godziny
Dostawa od 11,90

Masz pytania odnośnie tego produktu?

Zadzwoń do nas i podyktuj poniższy numer katalogowy:

1618042700

Opis

Pompy proporcjonalne z dozownikiem serii MixRite są stosowane do precyzyjnego wtryskiwania dodatków bezpośrednio do wody lub linii cieczy przy różnych prędkościach przepływu, stosunkach podawania i różnych zakresach ciśnienia. Te wtryskiwacze są niezwykle trwałe i wykonane ze specjalnie opracowanych materiałów kompozytowych, które są odporne na działanie pierwiastków oraz na chemikalia i kwasy do iniekcji. 

MixRite to urządzenie typu "podłącz i używaj". Instalacja pompy w doprowadzeniu wody jest prosta, wskazana na urządzeniu zgodnie z kierunkiem przepływu. MixRite uruchamia się automatycznie, gdy woda przepływa przez rurę i pozostaje włączona aż do zatrzymania się zasilania. Możliwe jest kontrolowanie mocy ssania (wlotu) za pomocą modeli z układem włączania / wyłączania. MixRite to najprostszy rozpylacz w użyciu. Obowiązuje mniej prac konserwacyjnych i żaden technik nie musi wymieniać części. 

Dozownik MixRite jest urządzeniem łatwym w obsłudze, utrzymaniu i montażu w instalację wodną, bez zewnętrznych źródeł energii. Tłok zostaje napędzany przepływającą wodą, pod wpływem której następuje proporcjonalne dozowanie substancji wraz z jej precyzyjnym wymieszaniem z wodą
- Pompa posiada szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach: hodowla trzody chlewnej, drobiu i bydła, ogrodnictwo, mycie pojazdów.
- Prosta budowa gwarantuje wysoką skuteczność działania a jednocześnie łatwą i szybką wymianę uszczelek bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi.
- Płynna regulacja stężenia roztworu
- Odporny na oddziaływanie czynników chemicznych
- Komplet uszczelek zamiennych w zestawie !

Stężenie 0,4-4%

Przyłącze 3/4 cala

Minimalny przepływ 0,3 l /min

Maxymalny przepływ 42l/min

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium