0 (pusty)
do kasy suma: 0,00 zł
Wałowanie posiewne - czy warto to robić? Radzimy! 0
Wałowanie posiewne - czy warto to robić? Radzimy!

Wałowanie posiewne to zabieg agrotechniczny, który niesie ze sobą wiele korzyści. Rolnicy w Polsce często zadają sobie pytanie, czy warto wykonywać tę pracę i na co należy uważać, żeby nie uzyskać odwrotnego efektu do zamierzonego. Czym jest wałowanie posiewne? Jak należy je wykonywać? Za pomocą jakich urządzeń uzyskamy najlepsze efekty? Na co zwrócić uwagę podczas wałowania posiewnego? Wszystkiego dowiecie się z naszego artykułu. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Odchów cieląt - najważniejsze informacje! 0
Odchów cieląt - najważniejsze informacje!

Odchów cieląt jest bardzo ważny w hodowli bydła, ponieważ jest to okres, który niezwykle mocno wpływa na późniejszy rozwój naszych zwierząt. Właśnie dlatego za odchów cieląt powinniśmy zabrać się poważnie, a informacje na ten temat szczegółowo zweryfikować. 

czytaj całość »
Głęboszowanie pola - czy warto? Najważniejsze informacje 0
Głęboszowanie pola - czy warto? Najważniejsze informacje

Głęboszowanie pola to zabieg, dzięki któremu możemy regulować stosunki powietrzno-wodne gleby na poziomie, na którym rosną korzenie roślin uprawnych. Praca o charakterze agromelioracyjnym wykonywana jest przez głębosz i przeprowadza się ją przede wszystkim na glebach ciężkich, ponieważ to właśnie na nich utrudniony jest ruch wodny, a także poprawny rozwój korzeni.

czytaj całość »
Automaty paszowe - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę? 0
Automaty paszowe - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę?

Automaty paszowe dla świń znacznie zwiększają wydajność hodowli trzody chlewnej i ułatwiają pracę w budynku inwentarskim. Przy większych hodowlach praktycznie nie można sobie wyobrazić brak automatów paszowych. Dbanie o odpowiedni rozwój kilkuset sztuk zwierząt wymaga bardzo dużych nakładów pracy, dlatego rozwój technologii związanych z przygotowaniem i zadawaniem paszy jest nieodłącznym elementem rolnictwa.

czytaj całość »
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4
Nasz Facebook

Blog rolniczy - artykuły, które pomogą Ci w pracy


 

Blog rolniczy Poltechparts jest tworzony specjalnie dla naszych Klientów. W naszych artykułach zamieszczamy profesjonalne porady, które pomogą w odpowiednim przygotowaniu maszyn rolniczych do pracy, wydajnym przeprowadzaniu zabiegów agrotechnicznych oraz przy hodowli zwierząt.

Regularnie zamieszczamy nowe artykuły, które poświęcone są szeroko pojętemu zagadnieniu rolnictwa w Polsce. Mamy nadzieję, że udostępnione informacje będą dla Państwa pomocne! Zapraszamy do lektury!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl