0 (pusty)
do kasy suma: 0,00 zł

Filtr powietrza Case Maxxum SA16229

Cena: 165,98 zł 165.98
(zawiera 23.00% VAT)
Ocena: 0
Producent: Hifi Filter
Kod produktu: SA16229
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Wybierz ilość szt.
Zyskujesz 16 pkt [?]
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Pasuje do:

Case:

  • MAXXUM 100,110,120,130,

 

STEYR

  • PROFI 4110, 4120, 4130

 

New Holland:

  • T6: 140, 150, 160

 

Claas:

 

  • Ares 546
  • Ares 547
  • Ares 556
  • Ares 556
  • Ares 557
  • Ares 566
  • Ares 566
  • Ares 567
  • Ares 577
  • Ares 600
  • Ares 616 Rx
  • Ares 616 Rz
  • Arion 400
  • Celtis 426 Ra
  • Celtis 426 Rc
  • Celtis 426 Rx
  • Ergos 466

 

Renault:

Ares: 630

Celtis: 426 ,436,446,456

Nr. oryginalny: 87704244

Nr. zamienników: SA 16229, SL 6490, P780522


CASE 303912A1

CASE 381230A1

CASE 87704244

CAT 2065234

CAT 2065234

FENDT H411201090100

JCB 32/925401

JCB 32925401

JOHN DEERE RE171235

KOMATSU 6001852510

LIEBHERR 10101094

MANITOU 775479

PERKINS 2652C845

PERKINS 379-0987

MASSEY-FERGUSON 4270035M1

MECALAC E605A0021

MERLO 49504

NEW HOLLAND 82028148

NEW HOLLAND 82028976

NEW HOLLAND 82034613

NEW HOLLAND 82034614

NEW HOLLAND 85821058

FIAT 8602991

NEW HOLLAND 8602995

RENAULT 7700050836

SLH 090003800

VOLVO 11110283

Dane techniczne

Pasuje do: CASE
Przeznaczenie: Powietrzne

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl