0 (pusty)
do kasy suma: 0,00 zł

Filtr powietrza 87704249

Cena: 187,64 zł 187.64
(zawiera 23.00% VAT)
Ocena: 0
Producent: CNH
Kod produktu: 87704249
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Wybierz ilość szt.
Zyskujesz 18 pkt [?]
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Pasuje do:

Case:

  • Farmall C: 55, 65, 75
  • JX Tier2: 60, 80
  • Quantum: 65c

 

Steyr:

  • Kompakt: 4065, 4075

 

New Holland:

  • T4: 55, 65, 75
  • T4000: 4020, 4030
  • TDD: 60, 80

Nr. oryginalny: 87704249

Nr. zamienników: SA 16683, SL 5889/1, P772579

CAT 2310167
FIAT 1930587
IVECO 8031211
JCB 32/919001
MANITOU 490494
WILSON 901-047
WILSON 901047
FENDT H210202090100
FENDT H210202090101
INGERSOL 85400679
KOBELCO YW11P00004S002
KOMATSU Z76-02-34750
KOMATSU Z760234750
KOMATSU 21W-01-R9250
KOMATSU 21W01R9250
KUBOTA 59800-26110
KUBOTA 5980026110
LOMBARDINI 2175.126
LOMBARDINI 2175126
MASSEY-FERGUSON 26510332
MASSEY-FERGUSON 26510337
MASSEY-FERGUSON 3540046M1
MASSEY-FERGUSON 4916567M1
NEW HOLLAND 86982522
CASE 86982522
O&K 1463898
O&K 8209028
RENAULT 6000145462
SLH 001020950
SLH 001020950
TEREX 6000043
THWAITES T15832
VOLVO 14542155
WEIDEMANN 5559772579
ZETOR 71011292
DONALDSON P772579

Dane techniczne

Przeznaczenie: Powietrzne

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl